Modelowanie ust najbardziej popularnym zabiegiem medycyny estetycznej

Modelowanie ust najbardziej popularnym zabiegiem medycyny estetycznej. Medycyna estetyczna cieszy się na przestrzeni ostatnich lat bardzo dużą popularnością. Decyduje się na nią coraz więcej osób, w przeważającej ilości są to kobiety i dotyczy ona niemal wszystkich obszarów ciała. Wśród najbardziej pożądanych i wybieranych niezwykle często zaliczyć można między innymi modelowanie ust, zabieg, który wybiera wiele kobiet pragnących raz na zawsze zmienić wygląd swoich mało estetycznych ust.

 

Dla jednych kobiet są one za wąskie, dla innych mało sprężyste, zupełnie pozbawione jędrności, czy na przykład totalnie nienawilżone. Stosując kwas hialuronowy można się przed tym wszystkim uchronić, zyskując w kilka chwil takie usta, jakie tylko się nam marzą. Jedne kobiety stosują taki zabieg typowo w celu poprawy swojej atrakcyjności, ale i istnieje grupa kobiet, które stosują go ze względu na problemy związane na przykład z asymetrią ust, brakiem czerwieni wargowej, czy totalną suchością ust . Bez względu jaki jest cel takiego zabiegu, najważniejszą rzeczą jest to, aby pozwolił on kobiecie poczuć się w swoim nowym wyglądzie piękniej, bardziej kobieco, seksownie i przede wszystkim pewniej, z pełną świadomością swojej kobiecości.

Kwas hialuronowy – główny sprawca zmian

U każdego z nas występuje kwas hialuronowy, który jest naturalnym związkiem między innymi w ciele szklistym oka, jak również i w tkance łącznej. Wiąże on cząsteczki wody, dzięki którym skóra wygląda świeżo, jest jędrna, sprężysta, zdrowa. Wraz z wiekiem tego kwasu jest mniej, co sprawia, że możemy to od razu na naszym ciele zauważyć. Jeśli chodzi o modelowanie ust, w tym przypadku można zdziałać za pomocą kwasu naprawdę bardzo dużo. To właśnie dzięki niemu można ustom nadać kolorytu, którego często brakuje. To kwas wypełnia zbyt małe i zbyt wąskie usta nadając im pełności i niezwykle seksownego wyglądu. To kwas nadaje sprężystości i jędrności, ale również i te usta nawilża. Zabieg ten jest niezwykle popularny, bowiem jest on niemal bezinwazyjny, szybki w wykonaniu, a do tego niezwykle efektywny, co sprawia, że tak bardzo jest on popularny i tak często wielu ludzi na niego właśnie się decyduje. Co szczególnie ważne, modelowanie ust daje nam efekt widoczny od razu po wykonaniu zabiegu. Nie musimy więc czekać miesiącami, aż uda nam się otrzymać pożądany efekt, bo ten widzimy od razu po zejściu z fotela.

 

Wybór lekarza medycyny estetycznej

 

Jednym z bardzo ważnych elementów, jakie należy wziąć pod uwagę, jeśli w grę wchodzi modelowanie ust jest wybór lekarza medycyny estetycznej. Wiadomo, iż każdy specjalista oferuje zupełnie inną jakość usług, każdy ma nam do zaoferowania coś zgoła innego. Jeśli chodzi o usta, znajdują się one na twarzy, która jest naszą wizytówką. Jeśli nie chcemy zepsuć sobie jej wyglądu, na pewno warto postawić na kogoś dobrego, na kogo nie jest szkoda wydać pieniędzy. I nawet, jeśli w danym miejscu zabiegi są droższe niż w innych, ale mamy pewność, kim taka osoba jest, jak wyglądają jego zadowolone pacjentki i czego możemy się spodziewać, to jak najbardziej warto właśnie na takiego kogoś postawić. Jak go znaleźć? Najlepiej z polecenia, jednak jeśli nie mamy takiej możliwości, możemy w sieci sprawdzić opinie innych pacjentek, poszukać na stronach zdjęć z wykonanych zabiegów. Pod żadnym pozorem nie powinniśmy iść do lekarza, na temat którego nic absolutnie nie wiemy. Modelowanie ust to stosunkowo łatwy zabieg, ale jednocześnie i niezwykle precyzyjny, więc powinien być on wykonany przez kogoś, do kogo będziemy mieć 100% zaufania.

Ile kosztuje powiększanie ust?

Trudno jest jednoznacznie określić, jaki jest koszt tego zabiegu, gdyż wszystkie kliniki medycyny estetycznej oferują zupełnie inne ceny. Zazwyczaj jednorazowy zabieg to cena rzędu 700 – 1300 zł, w zależności od renomy i popularności kliniki. W trakcie takiego zabiegu zużywa się 1ml żelu hialuronowego, chyba że taka duża ilość nie jest potrzebna, wówczas można umówić się na kolejną wizytę uzupełniającą, by tą resztą móc usta uzupełnić. Nie warto szukać najtańszych miejsc na modelowanie ust, nie trzeba też od razu korzystać z najdroższych klinik. Grunt to oddać swoje usta w ręce kogoś, kto się na tym zna, ma doświadczenie i stosowną wiedzę, by przeciwdziałać skutkom ubocznym, a jednocześnie dać taki efekt, na jakim kobiecie zależy. Jedną z najważniejszych kwestii, jakie należy mieć na uwadze to fakt, by nie przesadzać z ilością zabiegów. Niestety, trend na duże usta stał się bardzo modny i wiele kobiet chcąc je mieć coraz większe i większe, zamiast coraz lepszego wyglądu, niestety prezentują się mało atrakcyjnie. Najważniejsze jest więc to, by znać ten umiar i by zabieg jakim jest modelowanie ust traktować jako coś, co ma nam dodać urody, a nie ją odjąć. To stanowi element nadrzędny i na tym właśnie należy się skupić, jeśli chcemy być w pełni zadowolone z tego, na co wydajemy niemałe w gruncie rzeczy pieniądze.

M-estetica medycyna estetyczna
Aleja Komisji Edukacji Narodowej 21/lok U7
02-797 Warszawa
666404584
www.m-estetica.pl