Ile kosztuje wynajem busa 20-osobowego

Dla osób, które organizują wspólne wycieczki, imprezy okolicznościowe, przewóz pracowników, ważne jest, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie problemu transportowego. Wynajem busa dla 20 osób będzie doskonałym rozwiązaniem nie tylko na krótkie wypady za miasto, ale także na długie podróże. Z łatwością zmieści się bagaż, ponadto można zabrać do kabiny wystarczająco dużo rzeczy, aby uprzyjemnić sobie podróż. Warto też skorzystać z wynajmu busa 20-osobowego, jeśli nie ma pewności, co ostatecznej liczby uczestników. We flocie wypożyczalni busów dostępne są pojazdy o dowolnej pojemności i klasie, można wybrać dowolną opcję.

Czy można tanio wypożyczyć busa do przewiezienia 20 osób?

Obecnie nie ma problemu z wynajęciem busa 20 osobowego, trzeba tylko wcześniej zarezerwować odpowiedni pojazd w wypożyczalni samochodów. Warto zapoznać się z cennikiem firmy i dowiedzieć się ile kosztuje wynajem busa 20 osobowego? Ceny są zróżnicowane i zależne od danej wypożyczalni, ale dla przykładu można podać, że wynajem takiego busa:

 • Do jazdy po mieście cena za godzinę to około 250 złotych
 • Ryczałt do 4 godzin przy 120 km to około 400 złotych
 • Ryczałt do 10 godzin przy 200 km to około 700 złotych
 • Każda dodatkowa godzina to około 70 złotych
 • Każdy dodatkowy kilometr to około 3 złote.
wypożyczalnia aut Szczecin
wypożyczalnia aut Szczecin

Czy jest to korzystne ekonomicznie rozwiązanie? Obserwując rosnące zainteresowanie wynajmem busów do przewozu 20 osób można stwierdzić, że jest to korzystniejsze niż zakup takiego pojazdu na własność i dotyczy to zarówno osoby prywatnej jak prawnej. Trzeba tylko wybrać wypożyczalnię samochodów o ugruntowanej na rynku renomie, posiadającej odpowiednie certyfikaty.

Czy warto wynająć busa na uroczystości weselne?

Dziś prawie każda uroczysta impreza wymaga transportu. Wynajęcie busa 20-osobowego na wesele lub inną uroczystość to rozwiązanie wielu problemów za jednym zamachem. Wypożyczalnie samochodów oferują nowoczesne pojazdy, które pomieszczą 20 gości weselnych. Jeżeli impreza jest większa trzeba będzie pomyśleć o wynajmie autobusu. Ale taki busik jest idealny do rozwozu gości po zakończonej uroczystości weselnej, ponieważ wychodzą oni w różnych godzinach.

Wynajem busa na wesele ma szereg zalet w stosunku do korzystania z samochodów osobowych w tym dniu:

 • Uroczystą imprezę można zorganizować w dowolnym miejscu, nie skupiając się na stopniu oddalenia od miejsca zamieszkania nowożeńców oraz ich gości
 • Każdy gość na imprezie będzie mógł się całkowicie zrelaksować, nie martwiąc się o to, jak wrócić do domu i jak najlepiej wykorzystać zabawę
 • Na wesele można zamówić pojazd w dowolnej ilości miejsc, ale busy 20 osobowe okazały się najtrafniejszą opcją
 • Można samodzielnie wybrać trasę podróży i zmienić ją w zależności od osobistych preferencji, jeżeli kierowcę trzeba załatwić we własnym zakresie. Ale często można wynająć pojazd z kierowcą.

Czy wynajem busa do przewozu pracowników jest opłacalny?

Ile kosztuje wynajem busa 20-osobowegoZorganizowany transport pracowników do miejsca pracy zyskuje na popularności wśród firm i przedsiębiorstw o nowoczesnej polityce personalnej. Jednak dostarczanie pracowników to nie tylko modna innowacja podkreślająca renomę firmy, ale także skuteczne rozwiązanie szeregu zadań. Ze względu na pracę zmianową, wysoki koszt taksówek, brak dostępu do komunikacji miejskiej i metra w pobliżu przedsiębiorstwa, ciągłe opóźnienia z powodu oddalenia miejsca pracy od domu wynajem busa 20 osobowego jest korzystny.

Na początku właściciele firm rozważają ile kosztuje wynajem busa 20 osobowego i czy będzie to opłacalne do przewozu pracowników? Koszty takiego transportu można uzgodnić indywidualnie z wypożyczalnią samochodów. Najczęściej nie są to stałe widełki i można negocjować, na pewno ważny jest czas trwania takiego wynajmu, limit kilometrów i konkretny model busa. Na rynku można spotkać się z ceną za wynajem busa 20 osobowego na cały dzień przy 200 km – od 650 złotych, przy czym koszt jednego km zaczyna się od 2,5 złotych. Dla wielu przedsiębiorstw nieposiadających własnej floty samochodów jest to najkorzystniejsze rozwiązanie.

Jak transport pracowników rozwiązuje problemy danej firmy?

Normalizacja dnia pracy i systematyczny transport pracowników busem podczas pracy zmianowej zwiększa wydajność pracy. Dbanie o swoich pracowników zatrzymuje rotację personelu.

Transport pracowników busem pozwoli uzyskać wiele korzyści:

 • Duża flota pojazdów różnych klas, marek, pojemności.
 • Ciągły monitoring stanu technicznego busów. Wszystkie pojazdy przechodzą regularną kontrolę przed wynajęciem.
 • Wydajność pracy. W przypadku wystąpienia awarii busa wypożyczalnia wysyła kolejny pojazd, aby wynajmujący nie miał przestojów w prowadzeniu działalności gospodarczej.

W zależności od potrzeb wynajem busa 20 osobowego może dotyczyć usługi jednorazowej lub cyklicznej. Dla firm położonych w miejscach, do których utrudniony jest dojazd korzystanie z wynajmu jest najlepszym rozwiązaniem. Nie można się bez niego obejść, jeśli trudno jest dostać się do biura lub pomieszczeń produkcyjnych komunikacją miejską. W innych przypadkach dowóz pracowników do miejsca pracy i z powrotem wynika to z faktu, że parkowanie jest płatne, a nie wszystkie biura mają możliwość zorganizowania własnego parkingu. Właściciele firm starają się ułatwić życie pracownikom, więc kupują pojazdy lub je wynajmują.