Szkła hartowane na telefon

SZKŁA HARTOWANE APPLE – IPHONE

Zabezpiecz swojego iPhone za pomocą szkła hartowanego najwyższej klasy. W naszym sklepie znajdziesz wytrzymałe na uszkodzenia, wzmacniane szkło hartowane na telefon, które nie zmienia czułości ekranu i perfekcyjnie się do niego dopasowuje. Oferujemy szkła hartowane na iPhone w dobrej cenie.

Szkła hartowane SAMSUNG

szkła hartowane na telefon

Chcesz, żeby twój telefon służył ci wiele lat? Zabezpiecz go za pomocą odpowiednio w tym celu zaprojektowanych szkieł hartowanych, które pozwolą na skuteczną ochronę telefonu. Wysoka przezroczystość i niezwykła lekkość szkła pozwoli cieszyć się wyraźnym ekranem. Szkła hartowane na telefon Samsung to pozycja obowiązkowa dla każdego właściciela tego smartfona.

Szkła hartowane SONY

Szkło hartowane na telefon SONY to rzecz, która zabezpieczy ekran przed upadkiem i zarysowaniem. Nasze szkła są tak zaprojektowane, aby idealnie współgrać z ekranem każdego modelu SONY. Perfekcyjna przejrzystość szkła pozwala na swobodne korzystanie z telefonu, a jego twardość (9H) zapewnia perfekcyjną ochronę przed stłuczeniem. Szkło hartowane na aparat SONY jest idealnie wycięte i dostosowane do twojego telefonu.

Szkła hartowane LG

Posiadacze telefonu LG powinni się zaopatrzyć w szkło hartowane, które spełnia standardy dla konkretnego modelu smartfona. Produkty LG będą wyglądać wspaniale i sprawdzać się długie lata, jednak tylko pod warunkiem, że ich ekran zabezpieczymy odpowiednią osłoną. Szkło o grubości 0,3 mm i twardości 9H spełni oczekiwania najbardziej wymagającego klienta.

Szkła hartowane NOKIA / MICROSOFT

Posiadacze telefonów Nokia, czyli jednego z najstarszych i najpopularniejszych telefonów na świecie mogą się poszczycić ciekawie zaprojektowanymi smartfonami. Aby w pełni docenić zalety wzornictwa firmy warto zaopatrzyć się w odpowiednie etui oraz szkło hartowane na telefon Nokia. Osłona zabezpieczy go przed upadkiem, a czułość ekranu nie zmniejszy się.

Szkła hartowane HTC

Właściciele telefonów HTC, czyli marki z Tajwanu mogą mieć problem ze zdobyciem odpowiednio cienkich i utwardzanych osłon, które byłyby odpowiednie na telefony tej marki. Korzystanie ze smartfonów HTC będzie o wiele przyjemniejsze, kiedy ekran będzie zabezpieczony stworzoną na konkretny model osłoną. W ofercie sklepu pskomsklep.pl znajdziesz szkła hartowane, które są wykrojone specjalnie pod telefony tej marki. 

Szkła hartowane Huawei

Szkło hartowane Huawei pozwoli każdemu klientowi tej nowoczesnej marki na dbanie o wyprodukowany przez nią sprzęt. Warto zabezpieczyć ekran smartfona Huawei: nasze szkła są na tyle twarde, że pozwalają na bezawaryjne korzystanie z urządzenia przez wiele lat. Dodatkowym plusem jest idealne przyleganie, dzięki czemu szkło nie odkleja się i nie tworzą się pod nim bąbelki powietrza.

Szkła hartowane MOTOROLA

Kto z nas nie zna Motoroli – amerykańskiego producenta urządzeń mobilnych? Telefony giganta zza oceanu po latach wciąż podbijają serca europejskich konsumentów. Za ich popularnością stoi cena i jakość wykonania. Warto dbać o tak wykonany sprzęt – szkło hartowane Motorola zapewnia smartfonowi długie życie, a nam spokój ducha. Noś swój telefon ze sobą wszędzie i ciesz się jego stanem przez długie lata.

Szkła hartowane ASUS

Marka Asus jest znana na całym świecie ze swoich nowoczesnych produktów, które są dostępne w przystępnych cenach. Marka produkuje urządzenia, które są skierowane zarówno do profesjonalistów, jak i zwykłych użytkowników. Design ich telefonów komórkowych i nowoczesne wzornictwo zachwyca niejednego klienta. Szkła hartowane ASUS pozwalają na takie użytkowanie telefonu, aby zachowane były jego funkcje i estetyka.

Szkła hartowane XIAOMI

XIAOMI jest marką, która w niewiarygodnie niskich cenach oferuje innowacyjne rozwiązania technologiczne, których nie powstydziłaby się żadna większa firma. Firma zyskuje coraz więcej sympatyków, a wraz ze wzrostem jej popularności wzrasta również sprzedaż tanich smartfonów. Szkło ochronne do XIAOMI pozwoli na ochronę aparatu i długie utrzymanie go w dobrym stanie.

Szkła hartowane Lenovo

Szkła hartowane na telefony Lenovo w naszej firmie to oferta, którą powinien rozważyć każdy posiadacz smartfona tej firmy. Lenovo to telefony prosto wykonane, o dużych ekranach, które potrzebują dobrego zabezpieczenia przed uszkodzeniem. Zastosowanie osłony o twardości 9H pozwoli nam bez problemu korzystać z urządzenia.

Szkła hartowane GARMIN

Posiadamy szkło hartowane na telefony GARMIN, niszową firmę, tworzącą telefony stworzone dla osób ceniących niestandardowy design. Specjalnie wykrojone szkło dostosowuje się idealnie do każdego modelu tej marki. 

Szkła hartowane NINTENDO SWITCH

Szkło hartowane na Nintendo Switch idealnie oddaje barwy i nie ma wpływu na czułość ekranu. Wykonane jest z frezowanego szkła o grubości 0,26 mm, a twardość powierzchni wynosi 9 H. Oznacza to, że jest niezwykle trudne do zarysowania przez klucze, a nawet przez ostrze noża. Opłaca się je nabyć zwłaszcza, jeśli prowadzimy aktywny tryb życia i chcemy używać naszego Nintendo poza domem. Dzięki jego perfekcyjnym dopasowaniu nie będziemy musieli martwić się o stan sprzętu ani o upadki – przed wszystkimi uszkodzeniami chroni go nasze szkło hartowane.